2 min1 lutego 2021

Daj się wciągnąć w dobre historie!

Jak tam miejscówka? Dobrze dogadujesz się ze współlokatorem? A może potrzeba Wam jeszcze trochę czasu? Co powiesz, by zacząć jakiś serial? Można samemu, można i we dwójkę. Zachęcamy Cię więc do odpalenia Netflixa bądź HBO GO. Wiemy, to złe… wciąga, zjada mnóstwo czasu, ale czasem sprawia mnóstwo przyjemności, prawda?

Co wybrać do oglądania?

Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażaliśmy sobie, że powstaną tak ogromne bazy filmów i seriali dostępnych od ręki. Wydawało się, że telewizja “na życzenie” i możliwość nagrania programu na dekoder to jest szczyt techniki! To co się dzieje teraz sprawia, że czasem przez 40 minut buszujemy w bazie szukając czegoś, co można obejrzeć. Wybór jest tak duży, że wydaje nam się, że “nie ma co oglądać”, prawda? Na pewno znasz to uczucie!

Pobyt na kwarantannie jest idealnym pretekstem do zarwania nocy na oglądanie serialu. Dlatego wybraliśmy po 5 seriali na dwóch najpopularniejszych platformach. Uwaga, te seriale wciągają tak bardzo, że chciałoby się je obejrzeć za jednym zamachem!

Dom z papieru

Serial ma obecnie już 4 sezony. Otrzymał nagrodę Emmy za najlepszy serial dramatyczny w 2018 roku. Opowiada historię 8 zamaskowanych przestępców, którzy napadają na hiszpańską mennicę narodową. Ich przedstawicielem jest tajemniczy Profesor. Z odcinka na odcinek fabuła wciąga bardziej!

Lupin

Jest to jedna z nowszych produkcji Netflixa. Chcesz poznać złodzieja gentlemana, który wzbudza sympatię, a jednocześnie kradnie w sposób zuchwały i… zachwycający? To serial dla Ciebie! Jednak nie jest to historia tylko o jego kradzieżach, a o próbie zadośćuczynienia za wyrządzone bliskiej osobie krzywdy.

13 powodów

Nastolatka popełnia samobójstwo. Przed zabiciem się nagrywa kasety magnetofonowe, na których tłumaczy powody, które doprowadziły ją do tej sytuacji. Serial zmusza do refleksji, a historia wciąga odbiorcę. Ostrzegamy jednak, że poruszane tematy mogą być dla niektórych trudne. Więc jeżeli nie czujesz się na siłach, odpuść sobie tę produkcję.

THE END OF THE F***ING WORLD

Bohaterami znów są nastolatkowie: chłopak mający zadatki na psychopatę i zbuntowana, krnąbrna dziewczyna. Jest to komediodramat, który wciągnie równie mocno dorosłego, co nastolatka.

Wiedźmin

Wiedźmin Geralt, łowca potworów szuka swojego miejsca w świecie. Wśród potworów, które spotyka najstraszniejsi często okazują się… ludzie. Fantastyczna ekranizacja powieści fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Zrobiona z rozmachem, zabawna i pełna przygód.

Seans czas zacząć!

Wybraliśmy seriale, które są dobre, ale niekoniecznie są numerami 1 znanymi każdemu. Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród naszych propozycji coś, co Cię zainteresuje. Życzymy miłego oglądania! Na kwarantannie nie żałuj dnia spędzonego na serialu… lepszej okazji ku temu nie będzie!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Poczuj dziecięcą radość!

3 min10 lutego 2021

Rusz głową! – ćwiczenia mózgu

2 min9 lutego 2021

Dobrze wiedzieć – filmy dokumentalne

2 min8 lutego 2021