2 min31 sierpnia 2021

Jaką pracę znajdę w Eurojob?

To słuszna decyzja, by zarobkowy wyjazd za granicę organizować za pośrednictwem agencji. Dzięki temu masz gwarancję wypłaty wynagrodzenia (uczciwego, “rynkowego” wynagrodzenia) na czas, masz ubezpieczenie, zakwaterowanie w wysokim standardzie i możesz liczyć na pomoc rezydentów przy załatwianiu różnych spraw na miejscu. Każdy z pracodawców, z którym współpracujemy jako Eurojob, jest wart zaufania. To po prostu fajne miejsca pracy. Sprawdź jak szeroka jest nasza oferta!

Praca na magazynie

Współpracujemy z liderami w różnych branżach: elektronika, odzież, meble czy akcesoria medyczne. Każda z firm organizuje nowoczesne przestrzenie do magazynowania produktów. Praca magazynowa polega głównie na zbieraniu zamówień, pakowaniu paczek, przygotowywaniu towarów do wysyłki, obsłudze skanera (dlatego często jest wymagana komunikatywna znajomość j.angielskiego) oraz wózka EPT.  Może zakres obowiązków nie wydaje się być “wyzwaniem”, to jednak praca w tak dużych firmach jest okazją do rozwoju. W tych firmach wiele można się nauczyć. W wielu ofertach mile widziana jest chęć pracy na dłużej, bo istnieje możliwość przejścia na kontrakt do klienta.

Praca na produkcji

Jeśli wolisz możesz podjąć się pracy na produkcji. W tym wypadku zakres obowiązków bywa bardzo zróżnicowany, zależnie od pracodawcy i branży, w której działa. Możesz pracować z kwiatami, ale możesz też zdecydować się na pracę dla firmy produkującej skrzynki. W większości ofert pracy w charakterze pracownika produkcyjnego nie ma wymogu znajomości języka angielskiego, co jest dużym ułatwieniem. Z reguły jest to praca zmianowa, atrakcyjna zwłaszcza dla osób, które chcą w krótkim czasie zarobić jak najwięcej. Wielu z tych pracodawców przewiduje też możliwość zatrudnienia na dłużej.

Inne oferty

Rekrutujemy także pracowników wykładających towar w wiodących markach sklepów wielkopowierzchniowych. Aktualnie szukamy również konserwatora, który będzie doglądał agencyjnych nieruchomości. Co jakiś czas ogłaszamy nabór na koordynatorów, którzy mieszkają w Holandii i pomagają odnaleźć się nowo przyjętym pracownikom agencji.
Wszystkie oferty pracy znajdziesz tutaj:

Złóż swoje CV. Czekamy właśnie na Ciebie!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Did you land on our site and you only speak English?

1 min8 lipca 2022

3 benefity w Eurojob

2 min24 czerwca 2021

Poznajcie team koordynatorów z Tilburga!

3 min18 marca 2021