3 min4 marca 2021

Kobieto – odważ się

Prawdopodobnie kobiety mają więcej obaw o własne bezpieczeństwo. Obcy kraj, obcy ludzie, obawy związane z uczciwością pracodawcy – lęki te mocno ograniczają w podejmowaniu decyzji o wyjazdach zarobkowych. Wiele pań decyduje się na wyjazd wspólny z partnerem, ale w czasach, gdy jest coraz więcej singli, nie każda kobieta może planować wyjazd z bliskim mężczyzną. Do tego dochodzi jeszcze pandemia, która na pewno nie ułatwia nam życia i wzmaga stres. Tymczasem w Eurojob mamy ciekawe oferty pracy w firmach, w których kobiety naprawdę dobrze się czują. I zapewniamy bezpieczny wyjazd każdej osobie. Chcemy Was, drogie Panie, trochę ośmielić – dlatego zachęcamy, czytajcie dalej!

Agencja pracy = bezpieczeństwo

Prawdopodobnie każda kobieta obawia się o własne bezpieczeństwo. Nieznany kraj, często brak znajomości języka, konieczność mieszkania z obcymi ludźmi i praca w warunkach, których zupełnie się nie zna… To wytrąca ze strefy komfortu i może napawać lękiem. Jednak decydując się na wyjazd z Agencją Pracy Tymczasowej, szczególnie z działającą tak długo jak Eurojob (ponad 20 lat!) masz pewność, że będziesz bezpieczna i zaopiekowana. Na miejscu możesz liczyć na pomoc naszych koordynatorek i koordynatorów, którzy nie tylko wprowadzą Cię w realia pracy, ale też w realia życia w kraju. Pomogą Ci załatwić różne sprawy, także urzędowe.

Zakwaterowanie na medal

To my, jako agencja pracy tymczasowej, zapewniamy Ci zakwaterowanie, dlatego nie musisz się nim martwić. Zawsze spełnia ono surowe, holenderskie normy. To zazwyczaj dwuosobowy pokój w jakimś miłym domku czy mieszkaniu, blisko pracy. Przepisy prawne jasno regulują jakie warunki mieszkaniowe należy zapewnić pracownikom tymczasowym – i są one po prostu dobre. Wiadomo, że nie ma jak w domu… ale na pewno polubisz miejsce, w którym zamieszkasz.

Gwarancja uczciwości

Jako agencja pracy tymczasowej gwarantujemy Ci terminowość i pewność wypłaty. Nie musisz się obawiać nieuczciwego pracodawcy. Wszystkie firmy, z którymi współpracujemy znamy od lat. Wiemy jakie warunki pracy oferują oraz znamy ich podejście do pracownika. Tak jak my szanują ludzi i są rzetelni w tym, co robią. Jeśli Ty wywiązujesz się ze swoich obowiązków, to nie masz żadnych problemów po stronie pracodawcy. Poza tym wiele firm oferuje możliwość przejścia na kontrakt do klienta, co jest ważne, jeśli Holandia spodoba Ci się na tyle, że chciałabyś zostać w niej na stałe.

Wyjedź z inną kobietą

Wiadomo, że najpewniej czujemy się w towarzystwie kogoś nam znanego. Jeśli nie chcesz wyjeżdżać sama, spróbuj znaleźć towarzyszkę podróży. Może Twoja siostra też potrzebuje dorobić? Porozmawiaj z przyjaciółkami i dobrymi koleżankami, zapytaj wśród znajomych – możliwe, że jakaś inna kobieta też szuka kogoś, z kim będzie jej raźniej. A może… Twoja mama lub ciocia? Dla nas wiek nie jest przeszkodą, ważne by osoba, która wyjeżdża była sprawna fizycznie, zdrowa i pracowita. Z kimkolwiek zdecydujesz się pojechać możecie się naprawdę dobrze bawić i pracować. Holandia oferuje wiele pięknych miejsc, w których można spędzać wolny czas.

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca tymczasowa

3 min15 stycznia 2023

Praca tymczasowa dla studenta

3 min10 czerwca 2022

Co zabrać na wyjazd?

4 min29 kwietnia 2022