3 min26 listopada 2020

Poznaj pracodawców Eurojob – SO natural

SO natural jest holenderską firmą, która zwojowała świat dzięki produkcji… orchidei. Tak, dobrze czytasz. Są liderem w branży produkcji storczyków. To właśnie dzięki nim te wyjątkowe kwiaty goszczą w tylu domach. W wielu popularnych marketach można znaleźć ich orchidee. Firma jest bardzo cenionym holenderskim pracodawcą. Dba o komfort pracy oraz o jej środowisko, stawiając na równość i koleżeńskie stosunki. Zresztą dba też o środowisko naturalne. Większość osób, które wyjeżdżają z nami do SO natural decydują się związać z marką na dłużej niż tylko sezon.

Jak powstają orchidee?

Produkt jakim są orchidee jest bardzo wymagającym i trudnym w procesie produkcji. SO natural od 3 pokoleń doskonali sztukę hodowli storczyków, czyniąc ją wręcz mistrzowską. Jak sami o sobie mówią: “mamy to w DNA”. Swoje działania wzmacniają troską o środowisko naturalne, dlatego uprawiają kwiaty w zrównoważony sposób, a opakowania, w które je pakują nadają się do ponownego przetworzenia. Wiedzą, że troska o planetę jest troską o nas wszystkich i że każdy odpowiedzialny biznes ma obowiązki wobec świata.

Cała prawda o storczykach

Czy wiesz, że storczyk potrzebuje 106 tygodni – czyli aż 2 lat – hodowli, by mógł trafić na sklepową półkę?Tyle trwa produkcja jednego kwiatka! W tym czasie trzeba zadbać o jego zróżnicowane potrzeby, takie jak nawodnienie czy potrzeby strefy klimatycznej, z której pochodzi. Po 106 tygodniach storczyki trafiają do sklepów, a stamtąd – do klientów. Mimo pewnych trudów związanych z ich pielęgnacją cieszą się rosnącą popularnością w domowych zakątkach. Są piękne, po prostu zachwycające. Pomyśl jak miło byłoby wśród takich kwiatów pracować!  SO natural tworzą coś więcej niż kwiaty – sięgają po wnętrzarskie trendy, by pokazać, jak kwiat może dopełnić wnętrze. Dlatego co roku podczas Royal Flora w Aalsmere prezentują swoje najnowsze kreacje.

SO natural jako pracodawca

Jako pracodawca SO natural również pozytywnie wyróżnia się na holenderskim rynku. Przede wszystkim oferuję pracę całoroczną – pracuje się w magazynie, nie na hali pełnej kwiatów. W dodatku ten magazyn to wyjątkowo przyjazne środowisko pracy o czystym i przyjemnym mikroklimacie. Są rodzinną firmą dbającą o dobrą atmosferę w pracy i równe traktowanie. Stawiają na koleżeńskie relacje pracy, dlatego ważna dla nich jest wymiana wiedzy i doświadczeń. Bardziej doświadczeni pracownicy mają obowiązek dzielić się wiedzą i pomagać tym nowym. Dla pracowników tymczasowym istnieje też realna możliwość przejścia na stały kontrakt na stanowisko Asystenta lub Team Leadera. Jest to też świetna praca dla par, bo wyjeżdżając razem otrzymujecie gwarancję wspólnych zmian. Dzięki temu możecie cieszyć się Waszym życiem po pracy i razem poznawać Holandię. Możliwe stanowiska do objęcia, to: operator linii, pakowanie, kontrola jakości i przygotowywanie do wysyłki.

Opinie pracowników

My możemy zachwalać pracodawcę, ale tak naprawdę najbardziej wiarygodne są słowa pracowników. Dlatego poniżej zamieszczamy kilka opinii o SO natural. Wypowiedzi pochodzą z wywiadów tworzonych na potrzeby naszej strony www.

“Od 4.5 roku pracuję w SO natural. Firma ta daje mi wyjątkowe możliwości rozwoju i zdobycia wiedzy na temat orchidei. Pracę zaczynam o 6:00, a kończę o 17:00. Większość weekendów jest wolna, co mi bardzo pasuje. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna. SO natural ceni sobie punktualność, szczerość, solidność i jakość. Praca z orchideami jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca, bo lubię te kwiaty. Bardzo polecam ją ludziom, którzy lubią kwiaty… tak jak ja.” – Emilia

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Did you land on our site and you only speak English?

1 min8 lipca 2022

Jaką pracę znajdę w Eurojob?

2 min31 sierpnia 2021

3 benefity w Eurojob

2 min24 czerwca 2021