3 min14 stycznia 2021

Poznaj pracodawców Eurojob – Syngenta

Nie wszystkie umowy zawarte z pracodawcami, z którymi współpracujemy, pozwalają nam ujawniać dane firmy. Jest to powodowane różnymi względami, często wewnętrzną polityką firmy, która nie chce publicznie zdradzać kadrowych rozwiązań. Jednak każdy nasz pracodawca jest rzetelny i uczciwy – gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i pewność wywiązywania się z umowy. Z nami możesz czuć się bezpiecznie jadąc do pracy do Holandii! A jeśli chodzi o firmę-bohaterkę dzisiejszego wpisu: Syngenta to wyjątkowo interesująca marka. Naprawdę warto poznać tego pracodawcę i podjąć z nim współpracę. Zapewnia nie tylko świetną atmosferę pracy, ale jako firma wnosi wiele dobrego do świata.

O firmie

Syngenta to globalna marka obecna w 90 krajach i zatrudniająca blisko 30 tysięcy osób na całym świecie. Jej główna siedziba mieści się w Szwajcarii. Marka inwestuje w środki ochrony roślin i nasion, tak by praca rolników na całym świecie przynosiła jak najwięcej korzyści, będąc jednocześnie bezpieczną dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka. Firma realnie wpływa na pracę producentów rolnych – pomaga im radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata i dynamicznymi zmianami, którym ulega. Dziś skutki zmian klimatycznych, degradacji gleby, utraty bioróżnorodności – to prawdziwy problem rolnictwa. Do tego rosną oczekiwania konsumentów wobec jakości żywności i technologii rolniczych. Wyzwań przed producentami rolnymi jest z roku na rok więcej…

Misja Syngenta

Marka chce zapewnić wystarczającą ilość żywności na świecie przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firma może z sukcesami realizować swoje ambitne plany . Aktywnie współpracuje z instytucjami naukowymi, przedstawicielami łańcucha żywnościowego, organizacjami pozarządowymi i rolnikami. Syngenta tworzy też globalne programy działań, dzięki którym realnie wpływa na popularyzację idei zrównoważonego rozwoju, tak bliską marce.

Dla dobra naszej planety

Oto programy realizowane przez firmę:

– The Good Growth Plan – pierwsza edycja programu (2013r.) trwała 6 lat. Przywrócono do użytkowania 14 mln hektarów zdegradowanej ziemi uprawnej, zwiększono bioróżnorodność na obszarze 8 mln hektarów ziemi oraz przeszkolono 42 mln pracowników rolnych w zakresie bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin. W czerwcu 2020 roku wystartowała druga edycja programu skupiona na walce ze zmianami klimatycznymi i utratą różnorodności biologicznej.
– Operation Pollinator – akcja na rzecz owadów zapylających. W ramach tej akcji firma zapewnia rolnikom mieszanki nasion kwiatów polnych i roślin miododajnych, czyli sadzi… łąki kwietne w pasach brzeżnych pól. Łąki pozwalają odbudować populację owadów zapylających, to zaś przyczynia się do poprawy wydajności i jakości upraw dzięki bardziej efektywnemu zapylaniu.
– Rolnictwo Odpowiedzialne – to program edukacyjny dla rolników z zakresu racjonalnego i bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin.

Obszary działalności marki

Syngenta jest liderem w produkcji środków ochrony roślin, ich produkty chronią uprawy i zwiększają zdolność roślin do samoobrony. Rozwiązania firmy opierają na nowoczesnej chemii lub na naturalnie występujących w przyrodzie substancjach i procesach. Można powiedzieć, że marka łączy tradycję z nowoczesnością w najlepszy z możliwych sposobów. Marka produkuje także nasiona. Samodzielnie opracowuje nowe odmiany, także odmiany hybrydowe (które mogą być uprawiane nawet w trudnych warunkach i umożliwiają produkcję żywności przy mniejszym zużyciu ziemi, wody i środków produkcji).

Praca w Syngenta

To naprawdę dobra praca w Holandii. Przede wszystkim odbywa się w magazynie – zimą jest ciepło, latem panuje odpowiednia temperatura. Dla Ciebie oznacza to, że nie marzniesz i nie grzejesz się na słońcu. Podejmując pracę dla tej firmy, masz realne możliwości awansu w jej strukturach. Jeśli szukasz zatrudnienia nie tylko na chwilę, a myślisz o czymś na dłużej – to dobry kierunek. Oferujemy Ci atrakcyjną stawkę godzinową, dodatek za pracę w weekendy, zakwaterowanie blisko miejsca pracy i dojazd do niej służbowym samochodem. Więcej o obowiązkach na stanowisku i szczegółowe warunki zatrudnienia znajdziesz tutaj. Firma ma swoją siedzibę w uroczej miejscowości De Lier.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Did you land on our site and you only speak English?

1 min8 lipca 2022

Jaką pracę znajdę w Eurojob?

2 min31 sierpnia 2021

3 benefity w Eurojob

2 min24 czerwca 2021