3 min15 stycznia 2023

Praca tymczasowa

Myślisz o podjęciu pracy tymczasowej w Niderlandach i zastanawiasz się jakiego rodzaju stanowiska oferuje agencja pracy tymczasowej Eurojob? Praca na magazynie i praca na produkcji to główne osie, wokół których się poruszamy. Ponad 20 lat doświadczenia na rynku nauczyło nas, że ludzie są różni, tak jak potrzeby pracodawców, dlatego znajdziesz u nas różnorodne oferty… Sprawdź co możemy Tobie zaoferować. 

 

Temperament, umiejętności, talenty i zainteresowania tworzą unikatowy zespół cech, z którym każdy człowiek szuka zatrudnienia na swoją miarę. Są ludzie predysponowani do pracy w grupie i są tacy, którzy lepiej pracują w pojedynkę. Są urodzeni liderzy, są osoby z analitycznym umysłem i ludzie, którzy mają zdolności manualne. Wszystkich łączy fakt, że chcą lubić pracę, którą wykonują - dzięki temu jest ona bardziej efektywna, przyjemniejsza i łatwiejsza. W Eurojob znamy przepis na stworzenie miejsca pracy dla różnorodnych talentów - sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Międzynarodowe środowisko pracy

Eurojob to międzynarodowe środowisko pracy. Dzięki temu poznasz wielu interesujących i inspirujących ludzi z najróżniejszych zakątków świata! Masz okazję nauczyć się języka angielskiego (lub podszkolić się w jego używaniu) oraz niderlandzkiego. Praca w międzynarodowym środowisku jest też okazją do rozwoju osobistego. Uczy otwartości na ludzi i różne kultury. To cenna lekcja na całe życie. 

Praca bez doświadczenia 

Oferujemy stanowiska pracy związane z pracą na produkcji (różnego rodzaju), pracą na magazynie, w charakterze obsługi hotelu, przy wykładaniu towaru czy jako operator wózka widłowego. Dla wielu naszych pracowników ważne jest to, że praca w Eurojob nie wymaga posiadania doświadczenia zawodowego! Dzięki temu jest doskonałym pomysłem na pierwszą pracę dla młodych osób, ale jest też okazją do zmiany życia zawodowego i spróbowania w nim czegoś nowego. Praca bez doświadczenia, dostępna od zaraz… brzmi to nieźle, prawda? 

Elastyczny grafik

Dużym atutem pracy w Eurojob jest jej elastyczność. Praca na produkcji czy praca na magazynie z reguły jest zmianowa, co oznacza, że Twój grafik jest elastyczny. To wygodne rozwiązanie sprawia, że możesz korzystać z różnych opcji życia po pracy: od zwiedzania przez nocne wyjścia do pubów. To miłe, zwłaszcza jeśli zależy Ci, by nie tylko zarobić dobre pieniądze, ale też zobaczyć trochę świata. 

Praca na produkcji 

Wiele ofert pracy w Eurojob ma charakter “produkcyjny”, ale jeśli wczytasz się w nasze oferty szybko zauważysz, że praca na produkcji może mieć bardzo różny charakter. Możesz pracować w firmie zajmującej się dystrybucją tuszy do drukarek lub w takiej, która hoduje kwiaty. Niezależnie od tego, którą ofertę wybierzesz, masz pewność że w Eurojob uczciwie rozliczymy godziny Twojej pracy i dobrze zapłacimy za Twoje zaangażowanie. 

Praca na magazynie 

Praca na magazynie z reguły wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie specjalnego skanera. Poza tym daje możliwość poznania od środka najnowocześniejszych jednostek logistycznych, których złożoność może wprawić w osłupienie. Praca nie jest trudna, ale wymaga zaangażowania i skupienia. Wiele osób zatrudnionych na stanowisku magazyniera w jednej z firm, z którymi współpracujemy, decyduje się zostać na dłużej w Niderlandach. 

Dobra praca w Holandii 

Eurojob to jedna z najdłużej działających agencji pracy tymczasowej. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje kontraktami z firmami, które cieszą się renomą na holenderskim rynku pracy. Dla pracowników jest to pewność wynagrodzenia i uczciwego traktowania. Wśród naszych ofert pracy każdy znajdzie interesujące stanowisko - sprawdź koniecznie czy mamy rację!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca tymczasowa dla studenta

3 min10 czerwca 2022

Co zabrać na wyjazd?

4 min29 kwietnia 2022

W poszukiwaniu mocnych stron

3 min28 stycznia 2022