2 min24 czerwca 2021

W parze raźniej!

Zakochanym trudno się ze sobą rozstać, zwłaszcza na dłużej niż kilka chwil. Trudno się dziwić – to zupełnie naturalne chcieć spędzać z ukochaną osobą czas (dużo czasu!). Wszyscy jesteśmy ludźmi – i my i pracodawcy współpracujący z Eurojob, dlatego część firm umożliwia wyjazd do pracy do Holandii w parze. Są firmy, które gwarantują wspólne zmiany. My, jako agencja, gwarantujemy Wam wspólne zakwaterowanie w naprawdę dobrych warunkach. To jak – jesteście zainteresowani takim wyjazdem? Zatem czytajcie dalej!

Dlaczego warto wyjechać w parze?

Powodów może być wiele. Na pewno Wasz związek na takim doświadczeniu zyska – poznacie się od innej strony, sprawdzicie jak wam się razem żyje i pracuje. Dowiecie się o sobie wzajemnie różnych rzeczy, których nie moglibyście się dowiedzieć w innych okolicznościach. To naprawdę cenna wiedza! Jeśli macie wspólne marzenie, to praca tymczasowa jest doskonałą okazją, by na te marzenia zarobić i odłożyć pieniądze. Podróże, mieszkanie, samochód? Na cokolwiek potrzeba Wam środków, w Holandii zarobicie je szybciej. W wolnym czasie będziecie mogli razem zwiedzać okolicę. Tak po prostu… będzie wam raźniej.

Jak się przygotować do wspólnego wyjazdu?

Przy wyborze ofert pracy zwróćcie uwagę na “wiekówkę” – jeśli któreś z was ma mniej niż 21 lat, to holenderski pracodawca może wypłacać tej osobie mniejszą pensję. W związku z tym najbardziej atrakcyjne oferty pracy dla osób poniżej 21 roku życia to te, które głoszą “brak wiekówki!”. Poza tym warto ustalić z agencją warunki waszego wyjazdu: czy macie gwarancję wspólnych zmian, w jaki sposób dojedziecie do pracy (warto rozważyć wyjazd własnym samochodem), gdzie macie się zakwaterować. Zapakujcie potrzebne rzeczy (na pewno kurtka przeciwwietrzna i przeciwdeszczowa się przyda, nawet podczas lata). Zabierzcie pozytywne nastawienie… i jesteście gotowi!

Jak aplikować w parze?

Wyślijcie do Eurojob swoje CV, każdy z was osobno. Po zapoznaniu się z życiorysem kandydatów, nasi rekruterzy dzwonią, by porozmawiać z wybranymi osobami. Podczas rozmowy możesz powiedzieć, że interesuje cię wyjazd do pracy ze swoją drugą połówką, że on/ona też przesłał/-a CV i że zależy ci na pracy w firmie, która (i tu możesz podać: ma brak wiekówki, gwarantuje wspólne zmiany). Nasz rekruter na pewno doradzi Tobie odpowiednią ofertę i zanotuje informacje o osobie, z którą chcesz wyjechać. Gdy obydwoje przejdziecie proces rekrutacyjny, nie pozostaje nic innego jak ustalić termin i szczegóły wyjazdu.
Aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny znajdziesz tutaj:

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca tymczasowa

3 min15 stycznia 2023

Praca tymczasowa dla studenta

3 min10 czerwca 2022

Co zabrać na wyjazd?

4 min29 kwietnia 2022