Chciałbyś nas poznać?

Chciałbyś nas poznać?

 

Kim jest Eurojob?

Wraz z początkiem nowego wieku w 2000 roku założyliśmy nową agencję pracy tymczasowej. Od ponad 20 lat jesteśmy najlepszą międzynarodową agencją pracy z Holandii. W tym czasie zatrudniliśmy ponad 15.000 pracowników, jesteśmy szczęśliwi, że nasi klienci mogą zapewnić wspaniałe stanowiska, na których nasi elastyczni pracownicy mogą się rozwijać, uczyć i otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie.

Mieszkanie i transport

Dla pracowników flex, którzy przyjeżdżają do Holandii, zapewniamy dobre i bezpieczne zakwaterowanie oraz transport. Ważne jest dla nas, aby pracownicy flex mieli dobre miejsce do odpoczynku po dniu pracy dla jednego z naszych klientów. Ponieważ pracownicy flex będą zdrowsi i szczęśliwsi w swojej pracy. Od 2015 roku otrzymujemy certyfikat za dobre warunki mieszkaniowe: Certificate SNF Housing.

Nasi klienci w Eurojob

Przez wszystkie lata, w których Eurojob jest aktywny jako agencja pracy tymczasowej, współpracowaliśmy ze wspaniałymi klientami. Dzięki klientom, których mamy, pracownicy flex są zadowoleni z pracy. U naszych klientów będziesz mógł się uczyć, rozwijać i zdobywać certyfikaty. Prawo jazdy na samochody ciężarowe jest jednym z wielu przykładów certyfikatów, które możesz zdobyć.

 

Chcialbys zostać naszym wspolpracownikiem?

Dołącz do naszej drużyny !

Więcej informacji o Eurojob

Did you land on our site and you only speak English?

1 min8 lipca 2022

Jaką pracę znajdę w Eurojob?

2 min31 sierpnia 2021

3 benefity w Eurojob

2 min24 czerwca 2021